در گفتگو با خبر انزلی:

اظهارات منسوب به سفیدروح نایب رئیس شورای شهر انزلی کذب است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۶ ب.ظ
اظهارات منسوب به سفیدروح نایب رئیس شورای شهر انزلی کذب است مقام مسئول در شورای انزلی گفت: اظهارات منسوب به سفیدروح نایب رئیس شورای شهر انزلی کذب است.

یک مقام مسئول در شورای شهر انزلی در گفت‌وگو با شبکه خبر اظهار داشت: اظهارات منسوب به علی سفیدروح نایب رئیس شورای اسلامی شهر انزلی در جلسه غیرعلنی ظهر امروز این شورا در برخی شبکه‌های اجتماعی معدود کذب است.

وی با بیان اینکه اظهارات کامل سفیدروح در شورا موجود است، افزود: جناب سفیدروح در دوران شورا همواره بر حمایت از شهرداران بومی تاکید داشتند و حافظه مردم به خوبی یادآور حمایتهای ایشان از آقایان پورباقری و بدری شهرداران سابق بومی انزلی است.

این مسئول خاطرنشان کرد: جناب سفیدروح در انتخاب سرپرست شهرداری، بر عملکرد شهرداران بومی و غیربومی انزلی اشاراتی داشتند که نافی خدمات شهرداران نبود.

وی با بیان اینکه مسئله بومی و غیربومی بودن مسئولان در قانون اساسی و جاری کشور که بر اساس شرع مقدس و همه پرسی مردمی تصویب شده است، جایگاهی ندارد، خاطرنشان کرد: طرح ادعاهای کذب و انتساب آن به نمایندگان دلسوز مردمی سناریویی از پیش تعیین شده برای توقف در مسیر توسعه انزلی است.

این مسئول با بیان اینکه بر اساس قانون اظهارات اعضای شورا در جلسات غیرعلنی در نهاد شورا محفوظ و غیرقابل نشر است، گفت: انتظار شورا رعایت اخلاق و احترام به قانون است.

پایان/

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار