اقدام ستودنی شهرداران قبلی و جدید و اعضای شورای شهر انزلی+عکس

تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۹ ب.ظ
اقدام ستودنی شهرداران قبلی و جدید و اعضای شورای شهر انزلی+عکس شهردار جدید و سابق انزلی به همراه رئیس و اعضای شورای شهر انزلی در مزار شهدای گمنام حضور یافتند.

به گزارش خبر انزلی، نشست غیرعلنی شورای اسلامی این شهر پیش از ظهر امروز برای بررسی استعفای رضا پورشعبان شهردار بندرانزلی در عمارت شورا برگزار شد.

در این نشست اعضای شورای شهر با استعفای رضا پورشعبان موافقت کردند و بر اساس قانون، اعضا با اکثریت آرا و بدون فوت وقت موسی فکور معاون شهرداری بندرانزلی را به‌عنوان سرپرست شهرداری این شهر انتخاب کردند.

نکته جالب توجه و قابل تقدیر حضور شهردار جدید و سابق انزلی به همراه رئیس و اعضای شورای شهر انزلی پس از این جلسه در مزار شهدای گمنام و ادای احترام به شهدام گمنام در آسانه روز بصیرت بود.

شورانشینان انزلی با انتخاب بصیرانه در آستانه روز بصیرت برگ زرینی در مسیر توسعه انزلی خلق کردند.

photo_2016-12-27_14-17-47 photo_2016-12-27_14-17-29 photo_2016-12-27_14-17-35 photo_2016-12-27_14-17-42

به گزارش خبر انزلی، فکور  شهردار جدید انزلی کارشناس حقوق و کارشناس مدیریت دولتی و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق بوده و در حال حاضر جانشین شهردار بندرانزلی است.

بخشداری سنگر، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری مرکز گیلان، رئیس اداره‌های سیاسی، روابط عمومی و اجتماعی فرمانداری رشت، رئیس امور فرهنگی نهضت سوادآموزی گیلان از جمله سوابق فکور در ۲۷ سال خدمت در وزارت کشور است.

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار