صبح امروز صورت گرفت

بازدید ترکان از روند پیشرفت پروژه‌های منطقه آزاد انزلی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ | ۰۹:۱۲ ق.ظ
بازدید ترکان از روند پیشرفت پروژه‌های منطقه آزاد انزلی ترکان دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از روند پیشرفت پروژه‌های منطقه آزاد انزلی کرد.

به گزارش خبر انزلی، اکبر ترکان صبح امروز با حضور در منطقه آزاد انزلی از زیرساخت‌های تجاری، تفریحی و صنعتی این مجموعه را مورد بازدید قرار داد و مجموعه بندری کاسپین و روند پیشرفت موج‌شکن‌ها، جاده دسترسی جدید به منطقه آزاد و روند پیشرفت آن، شهرک صنعتی و چهار کارخانه صادرات‌محور و حضور بر مزار شهید مدافع حرم جهانگیر جعفری‌نیا از برنامه‌های بازدید ترکان مشاور عالی رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور است.

مرکز تفریحات، باغ پرندگان، مجموعه ورزشی قایقران، مرکز نمایشگاهی و همایش‌ها، اسکله نفتی، انبارها و مخازن سوخت، استخر ساحلی، شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد، باغ مشاهیر و روند ساخت پیاده‌راه ساحلی در دستور کار بازدید ترکان قرار دارد.

به گزارش فارس، منطقه آزاد انزلی شامل محدوده ۹ هزار و ۴۰۰ هکتاری بوده و بزرگ‌ترین مجتمع بندری ایران در دریای خزر به نام بندر کاسپین در این منطقه در حال ساخت است.

منطقه آزاد انزلی محدوده بندری اداره کل بنادر و کشتیرانی گیلان را در بر می‌گیرد و این امر در کنار طرح‌های توسعه‌ای و زیربنایی سال‌های اخیر مطلوبیت و جاذبه تجاری و صنعتی منطقه آزاد تجاری‌ـ صنعتی انزلی و اختیارات قانونی آن را برای ارائه تسهیلات و اعمال معافیت‌های قانونی و گمرکی و تخلیه و بارگیری و دیگر امور ارتقا داده است./ فارس

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار