در دانشگاه آزاد واحد بین الملل انزلی:

دومین همایش ضمانت اجرای کیفری رشته حقوق در بندرانزلی برگزار شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ | ۰۹:۴۱ ق.ظ
دومین همایش ضمانت اجرای کیفری رشته حقوق در بندرانزلی برگزار شد دومین همایش علمی، تخصصی ضمانت اجراهای کیفری و نظام های تعیین کیفری با ارائه نظریه ها، اهداف، اصول، کارکردها و رویه ها و با حضور نخبگان رشته حقوق و حقوقدانان برجسته دوکشور ایران و آلمان در دانشگاه آزاد واحد بین الملل بندرانزلی برگزارشد.

به گزارش خبر انزلی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل  در جمع خبرنگاران در رابطه با رویکرد تطبیقی و قالب کارگاهی و تخصصی این همایش اظهار کرد: همایش مذکور با استفاده از اساتید برجسته حقوق از دو کشر ایران و آلمان برگزار شد.

رضا رجبی حضور اساتید برجسته را در همایش های این چنین بر روی دانشجویان حقوق تاثیرگذار دانست و افزود: جزاء و جرم شناسی یکی از موارد حساس و مهم حقوقی درهرکشوری است و ما در این همایش نظام های حقوقی دوکشور را  مورد بررسی و تطبیق قرار داده و درخصوص آن به  بحث و تبادل نظر پرداختیم.

وی با تاکید بر بررسی تفاوتهای نظام حقوقی دو کشور افزود: وجود مسائل فقهی در نظام حقوقی جمهوری اسلامی برای حقوق دانان و نخبگان آلمانی از جذابیت ویژه ای برخوردار بود.

رجبی تصریح کرد : اشتراک و تبادل نظر در خصوص نکات حقوق دو کشور ایران و آلمان می تواند در آینده برای بسیاری از موارد کارگشا باشد.

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار