آفتابی‌حسین در جمع جوانان انزلی؛

معادله بیکاری جوانان انزلی به مطالبه‌گری حل می‌شود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ | ۰۰:۵۹ ق.ظ
معادله بیکاری جوانان انزلی به مطالبه‌گری حل می‌شود عضو هیئت رئیسه شورای شهر انزلی گفت: معادله بیکاری جوانان انزلی به مطالبه‌گری این قشر و همت مسئولان حل می‌شود.

به گزارش خبر انزلی و به نقل از عصر آرمان، سعید آفتابی‌حسین امشب در دیدار با جمعی از شهروندان جوان و نوجوان این شهر، گفت: انزلی با همت جوانانش به اینجا رسیده و از این به بعد هم نیازمند تلاش و کوشش جوانان است.

وی پیشکسوتان انزلی را ذخایر این شهر دانست و افزود: باید از تجربیات پیشکسوتان برای توسعه شهر نهایت استفاده شود و این تجربیات با بازوی توانمند جوانان محقق می‌شود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر انزلی گفت: در شهری زندگی می‌کنیم که جزو شهرهای مهم اقتصادی کشور است ولی جوانانمان از معضل بیکاری رنج می برند و حل این معادله با مطالبه گری جوانان و همت مسئولان شدنی است.

آفتابی حسین با اشاره به تحصیل هزاران دانشجوی گیلانی در شهر انزلی، تصریح کرد: پس از رشت دومین شهر دانشگاهی گیلان هستیم و این مسئله سبب تربیت جوانان متخصص و متعهد و آماده کار شده که نعمتی گرانبها است.

وی با بیان اینکه انزلیچی قهرمان است، گفت: این را من نمی‌گویم این کلام مقام معظم رهبری و دارای بار معنایی بسیار معنوی و عمیقی است .

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار