لیگ دسته یک کشور/

ملوان بندرانزلی با یک گل در مقابل آلومینیوم اراک به پیروزی رسید

تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ | ۰۰:۳۳ ق.ظ
ملوان بندرانزلی با یک گل در مقابل آلومینیوم اراک به پیروزی رسید در هفته ۱۸ رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور تیم ملوان بندرانزلی با یک گل در مقابل آلومینیوم اراک در ورزشگاه تختی بندرانزلی به پیروزی رسید.

به گزارش خبر انزلی؛ دو تیم ملوان بندرانزلی و آلومینیوم اراک از هفته ۱۸ رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی بندرانزلی به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه ۱ بر صفر به سود ملوان به پایان رسید.

ترکیب تیم ملوان بندرانزلی:

نیما میرزازاد، سید احمد آهی، حامد نورمحمدی، صادق صادقی، صایب محبی، مهیار زحمتکش، سعید یوسف زاده(از دقیقه ۶۸ علیرضا رعنای مهرپور(از دقیقه۹۰ یاشار اسد نژاد))، پوریا غلامی، یاسر وکیلی، حسین قنبری و علیرضا مصطفایی(از دقیقه ۷۷ حسین شنانی).

سرمربی: محمد مایلی کهن

ترکیب تیم آلومینیوم اراک:

ارشاد یوسفی، نادر هوشیار(از دقیقه ۹۰ حسین احمدلو)، ابوالفضل قربانی، محسن حمیدی، ابوالفضل کمانی، رضا کاردوست(از دقیقه ۷۱ اسملعیل کیانی)، روح الله عرب، حمیدرضا سلیمانی، امین پورعلی، حامد بصیری(از دقیقه ۶۲ مهدی خلج) و رضا معقولی.

سرمربی: داوود مهابادی

کارت زرد: رضا کاردوست دقیقه ۱۷، نادر هوشیار دقیقه ۴۹، ابوالفضل کمالی دقیقه ۹۰(آلومینیوم) حامد نورمحمدی دقیقه ۶۹(ملوان)

کارت قرمز: حامد نورمحمدی دقیقه ۸۵(ملوان)

گل: حسین قنبری دقیقه ۶۱(ملوان)

شرح بازی:

شرح نیمه اول:

بازی در نیمه اول بیشتر در اختیار تیم ملوان بود و این تیم با حملات از کناره و شوت‌های بیرون از محوطه جریمه قصد داشت تا به گل دست یابد و در سوی دیگر تیم آلومینیوم با استفاده از ضد حملات قصد داشت تا از ضعف دفاع ملوان استفاده کند اما هیچ کدام از دو تیم نتوانستند در نیمه اول به گل دست یابند تا بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

شرح نیمه دوم:

بازی با حملات بی‌جان دو تیم در نیمه دوم پیگیری می‌شد که شوت بیرون محوطه جریمه حسین قنبری باعث شد روند بازی تغییر کند و پس از گل این تیم آلومینیوم بود که بازی را در اختیار گرفت اما حملات این تیم برای رسیدن به گل بی‌اثر بود تا بازی با برتری ملوان به پایان برسد.

حاشیه‌های بازی:

پیش از آغاز بازی محمد مایلی کهن به همراه کادر فنی ملوان به سوی نیمکت تیم آلومینیوم اراک رفتند.

در ابتدای بازی ارشاد یوسفی و رضا کاردوست از تیم آلومینیوم اراک به سوی نیمکت تیم ملوان رفتند و در سوی دیگر حسین قنبری و حامد نورمحمدی از تیم ملوان به سوی نیمکت تیم آلومینیوم رفتند.

داور در نیمه اول بازی ۲ دقیقه و در نیمه دوم بازی ۶ دقیقه وقت اضافی اعلام کرد.

در این بازی هزار و ۵۸۰ برگ بلیط فروخته شد.

محمد مایلی کهن در اواسط بازی با تماشاگران ملوان حاضر در پشت نیمکت این تیم درگیر شد.

محمد مایلی کهن در نیمه دوم علیرضا رعنایی را به جای سعید یوسف زاده وارد زمین بازی کرد و در اواخر نیمه دوم بازیکن تعویضی خود را تعویض کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار